Zadaj pytanie

Korzyści

1. Zarabiaj na własnych rzeczach.

Często kupujemy coś pod wpływem chwili, po czym okazuje się, że te rzeczy nie są nam potrzebne. Zdarza się, że wiele takich przedmiotów leży w różnych miejscach w domu i zabiera przestrzeń. A przecież można dać im "drugie życie", a nawet na tym zarobić. W jaki sposób? Dzięki naszej stronie. Powstała ona by dać możliwość wypożyczenia rzeczy, z których Ty być może nie korzystasz, a które innej osobie bardzo by się przydały. Jak to zrobić? Wystarczy umieścić na naszej stronie ogłoszenie, z informacją jakie przedmioty możesz wypożyczyć. Podaj cenę za jaką możesz wypożyczyć rower, plecak, czy sprzęt sportowy. Osoby zainteresowane tymi przedmiotami umówimy z Tobą na spotkanie. I własnie w tym momencie zaczniesz zarabiać, a przedmioty które być może do tej pory Ci zawadzały, posłużą komuś innemu. 

2. Bezpłatnie wystawiaj ogłoszenia.

Dodaj ogłoszenie- zdjęcia przedmiotu, który chcesz wypożyczyć i krótką treść. Na naszej stronie zrobisz to całkowicie bezpłatnie. Żadnych opłat czy ukrytych kosztów. Jedyne co trzeba zrobić to poświęcić odrobinę czasu na dodanie ogłoszenia. Ale tylko na tym zyskujesz. A my chętnie Ci to ułatwimy. 

3. Oszczędzaj wypożyczając.

Tylko ten co ogląda każdy grosz, będzie miał pełny portfel.

Krótka fraza, a tak wiele mówi. Oprócz przedmiotów codziennego użytku są też takie, z których korzystamy tylko od czasu do czasu. Zatem zastanów się czy przedmioty, które potrzebujesz raz na jakiś czas koniecznie muszą być Twoją własnością? Czy warto, wydawać kilkadziesiąt lub kilkaset złotych tylko po to by użyć coś kilka razy? Odpowiedź jest oczywista. Na naszej stronie znajdziesz osoby, które chcą wypożyczyć przedmioty za kilkukrotnie niższe pieniądze niż ich cena przy zakupie. Znajdź przedmiot, który chcesz wypożyczyć, a my umożliwimy Ci spotkanie z wypożyczającym. Przeglądanie ofert na naszej stronie nie wymaga rejestracji. Zarejestruj się, jeśli zdecydujesz się na spotkanie z wypożyczającym. Jak zrobić to szybko i łatwo? Dowiesz się w następnym kroku. 

4. Szybko, łatwo i wygodnie.

Wyszukujesz interesujące Cię treści, usługi lub produkty za pośrednictwem urządzeń mobilnych? To dla Ciebie najwygodniejsza forma korzystania z internetu? Wzięliśmy to pod uwagę i dlatego serwis Pożyczamy sobie udostępniamy Ci w technologi RWD. Dzięki temu w komfortowy sposób będziesz mógł przeglądać nasz portal na ekranie swojego smartfona. Będąc w dowolnym miejscu będziesz też łatwo i szybko mógł dodać ogłoszenie. Nasz nowoczesny serwis, Pożyczamy sobie, działa płynnie i szybko, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz w nim interesujące Cię treści. 

5. Ekonomia współdzielenia.

Najwcześniejsze formy współdziałania każdej społeczności polegały na wymianie dóbr i usług.

Najprostszy przykład ekonomii współdzielenia- szewc szył buty sąsiadowi, a on w zamian za to uszył mu spodnie. U nas wygląda to nieco inaczej, ale ma podobny cel. Tworzymy społeczność oszczędnych ludzi, którzy korzystają ze swoich zasobów tylko w takim zakresie w jakim tego potrzebują. Ekonomia współdzielenia rewolucyjnie zmienia rzeczywistość i jest trendem przeciwnym konsupcjonizmowi. Jak to działa? Musisz skręcić łóżko i potrzebujesz wkrętarki? Pożycz ją od naszego użytkownika zamiast kupować tylko po to by użyć ją jeden raz. Sam również możesz wypożyczyć komuś przedmioty, z których nie korzystasz i na tym zarobić. To proste i korzystne dla obu stron. Zamiast kupować, współdziałaj i pożyczaj. Zamiast generować kolejne wydatki w swoim budżecie korzystaj z rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści. Stwórz razem z nami społeczność osób dzielących się swoją własnością. Poznajmy się w sieci, cieszmy się realizacją potrzeby i nową znajomością.

6. Najlepsze oferty z Twojej okolicy.

To kategoria, w której umieszczamy super oferty.

Super oferty są wokół nas, wystarczy tylko się rozejrzeć. Masz mieszkanie wolne na weekend - wynajmij je. Masz sprzęt narciarski, który Tobie się w tym roku nie przyda, bo nie planujesz wyjazdu w góry- pożycz go osobie, która go potrzebuje. Masz pomysł co jest Twoją najlepszą ofertą? Skorzystaj z naszej strony, a my pomożemy Ci go zrealizować. 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera